Vervolg MI voor Chronisch ZorgNet therapeuten.
Deze Vervolgtraining bestaat uit twee trainingsdagen en staat in het teken van verdieping en oefenen.
U maakt een verdiepingsslag in het toepassen van Motivational Interviewing en er is volop ruimte om te oefenen en vragen te stellen zodat u een vertaalslag kunt maken naar uw eigen praktijksituatie. Een belangrijk onderdeel van de training is het makkelijker (en natuurlijker) ontlokken van verandertaal bij patiënten.
We staan stil bij zaken als:
- Hoe voorkomt u dat u vastloopt tijdens (vervolg)gesprekken 
- Hoe reageert u effectief op verandertaal 
- Hoe kunt u verandertaal met meer impact ontlokken 
- Hoe kunt u die impact gebruiken om de intrinsieke motivatie te laten toenemen 
Daarnaast leert u nog beter en effectiever te reageren op weerstand/wrijving. Samen met een trainingsacteur oefenen we:
- Hoe u de hakken uit het zand krijgt 
- Hoe u zich niet meer uit het veld laat slaan bij weerstand 
- Hoe u weerstand/wrijving kunt ombuigen naar verandering 
Door het volgen van deze twee trainingsdagen, zult u in relatief korte tijd veel leren en handiger worden in het toepassen van Motivational Interviewing.
Praktische informatie:
- 2 dagen 27 oktober en 23 november 2023 
- van 9.00 tot 16.00 uur 
- kleine groepen, veel individuele aandacht 
- € 525,- excl. btw 
- regio Eindhoven 
- trainers zijn lid van MINT en MINTNed - Klik HIER om u direct in te schrijven! Let op! Er is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar dus schrijf je nu in.